< Back
Wyróżnione Oferty

Ciesz się wyjątkowymi korzyściami płynącymi z korzystania z wypożyczalni samochodów Hertz.

To najlepsza chwila, by wyruszyć w podróż – Let's Go!

 

Niezależnie od miejsca docelowego, podróż zaczyna się od najlepiej ocenianych pojazdów, które odpowiadają potrzebom każdego podróżnego. Ciesz się bezproblemową podróżą i udaj się w dowolne miejsce wybranym przez siebie samochodem. Wybieraj spośród tysięcy lokalnych i lotniskowych wypożyczalni samochodów.

 • Zaoszczędź do 10% na wynajmie samochodów na całym świecie. *
 • Zdobądź 5 punktów ALL Reward za każdą złotówkę wydaną na wynajem pojazdu elektrycznego.
 • Zdobądź 3 punkty ALL Reward za każdą złotówkę wydaną na wynajem pojazdu z silnikiem benzynowym/wysokoprężnym Hertz.
 • Bezpłatnie dodaj dodatkowego kierowcę.

Co więcej, możesz bezpłatnie dołączyć do programu lojalnościowego Hertz Gold Plus Rewards® i uzyskać jeszcze więcej korzyści. **

 • Członkowie programu ALL Accor Live Limitless Gold korzystają z bezpłatnego podwyższenia standardu Hertz Five Star®.- Skorzystaj z bezpłatnego podwyższenia klasy samochodu.
 • Nie czekaj w kolejce i od razu przejdź do swojego samochodu.
 • Zwracając pojazd, wystarczy jedynie oddać kluczyki.

Już dziś dołącz bezpłatnie do programu Hertz Gold Plus Rewards: kliknij tutaj

Aby skorzystać z zalet podwyższenia standardu Five Star, rezerwacji należy dokonać, zaznaczając opcję „Zarezerwuj jako członek”.

Zasady i warunki

 1. Z tej oferty mogą skorzystać wyłącznie członkowie programu ALL Accor Live Limitless Gold.
 2. Aby uzyskać korzyści płynące z uczestnictwa w programie Five Star, podczas dokonywania rezerwacji należy podać numer członkowski Hertz Gold.
 3. Jeśli status członka programu ALL Accor Live Limitless Gold w Accor Hotels zostanie obniżony lub członkostwo zostanie zakończone, nie będziesz już kwalifikować się do członkostwa w programie Five Star, a Twój status członkowski zostanie obniżony do statusu Gold Plus Rewards.
 4. Niniejsza zniżka obowiązuje tylko w przypadku lokalizacji Hertz uczestniczących w programie i zależy od dostępności.
 5. Zniżka dotyczy podanej stawki podstawowej (z wyłączeniem podatków i innych opłat). Nie dotyczy stawek powiązanych ani stawek, które zostały już obniżone. Zniżka nie dotyczy ubezpieczenia od kolizji (CDW) ani ubezpieczenia od kradzieży (TP) (chyba że uwzględniono je w stawce podstawowej); opłaty licencyjnej za pojazd (VLF); żadnych opłat dodatkowych (w tym m.in. opłaty dodatkowej za obsługę w danej lokalizacji i opłaty dodatkowej za młodego kierowcę); podatków ani żadnych opłat dodatkowych i produktów opcjonalnych, takich jak opłata znosząca odpowiedzialność (SuperCover), ubezpieczenie osobiste, opłata za łańcuchy śnieżne / opony zimowe, foteliki dla dzieci, GPS oraz paliwo, za które pobierana jest opłata według stawek standardowych.
 6. Obowiązują Zasady i warunki programu Hertz Gold Plus Rewards oraz programu Five Star. 
 7. Podwyższenie klasy samochodu zależy od dostępności. 
 8. Po aktywacji członkostwa i po pierwszym wynajmie można pominąć stanowisko obsługi. Oferta dostępna tylko w wybranych lokalizacjach.
 9. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych bezpośrednio w Hertz za pośrednictwem strony internetowej Hertz oraz za pośrednictwem centrum obsługi klienta.
 10. Oferty nie można łączyć z żadną inną ofertą promocyjną. 
 11. Przy odbiorze pojazdu kierowca musi okazać ważną kartę kredytową i prawo jazdy. 
 12. Najemca musi spełniać wszystkie warunki, standardy i wymogi Hertz zgodnie z zasadami i warunkami umowy najmu w Hertz. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Hertz pod adresem www.hertz.com.
 13. Pojazd należy zwrócić do miejsca wynajmu, w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata za dojazd w jedną stronę w przypadku zwrotu pojazdu w innej lokalizacji. Szczegółowe informacje można uzyskać w miejscu wynajmu podczas odbioru pojazdu.
 14. Minimalny wiek Najemcy to 21 lat.
 15. Obowiązują standardowe okresy nieobjęte promocją (patrz Zasady i warunki najmu w Hertz).
 16. Hertz zastrzega sobie prawo do zmiany i/lub anulowania dowolnej promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.