< Back
Wyróżnione Oferty

Ciesz się wyjątkowymi korzyściami z Hertz

To najlepsza chwila, by wyruszyć w podróż – Let's Go!


Niezależnie od miejsca docelowego, podróż zaczyna się od najlepiej ocenianych pojazdów, które odpowiadają potrzebom każdego podróżnego. Ciesz się bezproblemową podróżą i udaj się w dowolne miejsce wybranym przez siebie samochodem. Wybieraj spośród tysięcy lokalnych i lotniskowych wypożyczalni samochodów.

 • Zaoszczędź do 10% na wynajmie samochodów na całym świecie. *
 • Zdobądź 5 punktów ALL Reward za każdą złotówkę wydaną na wynajem pojazdu elektrycznego.
 • Zdobądź 3 punkty ALL Reward za każdą złotówkę wydaną na wynajem pojazdu z silnikiem benzynowym/wysokoprężnym Hertz.
 • Bezpłatnie dodaj dodatkowego kierowcę.

Co więcej, możesz bezpłatnie dołączyć do programu lojalnościowego Hertz Gold Plus Rewards® i uzyskać jeszcze więcej korzyści: **

 • Członkowie programu lojalnościowego ALL Accor Live Limitless Platinum bezpłatnie otrzymują status Hertz President’s Circle® w chwili dołączenia do programu Hertz Gold Plus Rewards.
 • Skorzystaj z bezpłatnego podwyższenia klasy samochodu i gwarantowanej dostępności przy każdym wynajmie***.
 • Nie czekaj w kolejce i od razu przejdź do swojego samochodu.
 • Zwracając pojazd, wystarczy jedynie oddać kluczyki.

Już dziś dołącz bezpłatnie do programu Hertz Gold Plus Rewards: kliknij tutaj

Aby skorzystać z zalet statusu Hertz President’s Circle, rezerwacji należy dokonać, zaznaczając opcję „Zarezerwuj jako członek”. 

Zasady i warunki

 1. Aby skorzystać z niniejszej oferty, musisz być członkiem programu ALL Accor Live Limitless Platinum.
 2. Aby uzyskać korzyści związane ze statusem Hertz President's Circle, podczas dokonywania rezerwacji należy podać numer członkowski Hertz Gold.
 3. Jeśli status członka programu ALL Accor Live Limitless Platinum w Accor Hotels zostanie obniżony lub członkostwo zostanie zakończone, nie będziesz już kwalifikować się do statusu President’s Circle, a Twój status członkowski zostanie obniżony do statusu Gold Plus Rewards.
 4. Niniejsza zniżka obowiązuje tylko w przypadku lokalizacji wypożyczalni Hertz uczestniczących w programie i zależy od dostępności.
 5. Zniżka dotyczy podanej stawki podstawowej (z wyłączeniem podatków i innych opłat). Nie dotyczy stawek powiązanych ani stawek, które zostały już obniżone. Zniżka nie dotyczy ubezpieczenia od kolizji (CDW) ani ubezpieczenia od kradzieży (TP) (chyba że uwzględniono je w stawce podstawowej); opłaty licencyjnej za pojazd (VLF); żadnych opłat dodatkowych (w tym m.in. opłaty dodatkowej za obsługę w danej lokalizacji i opłaty dodatkowej za młodego kierowcę); podatków ani żadnych opłat dodatkowych i produktów opcjonalnych, takich jak opłata znosząca odpowiedzialność (SuperCover), ubezpieczenie osobiste, opłata za łańcuchy śnieżne / opony zimowe, foteliki dla dzieci, GPS oraz paliwo, za które pobierana jest opłata według stawek standardowych.
 6. Bezpłatne dni wynajmu dotyczą wyłącznie stawki podstawowej (czas i przebieg). Podatki, produkty dodatkowe i wszelkie inne opłaty nie są uwzględnione.
 7. Obowiązują Zasady i warunki programu Hertz Gold Plus Rewards i statusu President’s Circle. 
 8. Gwarantowane podwyższenie klasy samochodu jest dostępne przy rezerwacjach z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem. 
 9. Po aktywacji członkostwa i po pierwszym wynajmie można pominąć stanowisko obsługi. Oferta dostępna tylko w wybranych lokalizacjach.
 10. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych bezpośrednio w Hertz za pośrednictwem strony internetowej Hertz oraz za pośrednictwem centrum obsługi klienta.
 11. Oferty nie można łączyć z żadną inną ofertą promocyjną. 
 12. Przy odbiorze pojazdu kierowca musi okazać ważną kartę kredytową i prawo jazdy. 
 13. Najemca musi spełniać wszystkie warunki, standardy i wymogi Hertz zgodnie z zasadami i warunkami umowy najmu w Hertz. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Hertz pod adresem www.hertz.com.
 14. Pojazd należy zwrócić do miejsca wynajmu, w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata za dojazd w jedną stronę w przypadku zwrotu pojazdu w innej lokalizacji. Szczegółowe informacje można uzyskać w miejscu wynajmu podczas odbioru pojazdu.
 15. Minimalny wiek Najemcy to 21 lat.
 16. Obowiązują standardowe okresy nieobjęte promocją (patrz Zasady i warunki najmu w Hertz).
 17. Hertz zastrzega sobie prawo do zmiany i/lub anulowania dowolnej promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.